13. oktoober 2002.a.
47. Viljandi Linnajooks
KOHT
EESNIMI
PERKONNANIMI
SÜNNI-
AASTA
VÕISTLUS-
KLASS
KESKUS AEG
[hh:mm:ss]
KOHT VÕISTLUS-
KLASSIS

1.

Vjatšeslav
Košelev
1968
M21.
Sillamäe
00:45:27.
1.

2.

Sven
Viks
1966
M35.
VAK Staier
00:46:38.
1.

3.

Meelis
Veilberg
1961
M40.
West-Sport
00:46:54.
1.

4.

Rivo
Subi
1977
M21.
VAK Staier
00:47:29.
2.

5.

Ergo
Kilki
1969
M21.
VAK Staier
00:48:17.
3.

6.

Kalev
Urbanik
1956
M45.
WALKETA
00:48:57.
1.

7.

Lauri
Soolo
1983
M21.
VAK Staier
00:49:15.
4.

8.

Ulvar
Pavlov
1964
M35.
West-Sport
00:50:13.
2.

9.

Jaan
Kallak
1981
M21.
Viljandi
00:50:20.
5.

10.

Arnold
Schmidt
1955
M45.
OÜ Vasperg
00:50:29.
2.

11.

Ago
Veilberg
1963
M35.
Tamsalu
00:50:43.
3.

12.

Tarmo
Reitsnik
1972
M21.
Tallinn
00:50:46.
6.

13.

Raimo
Raudsepp
1981
M21.
TTÜ SK
00:50:52.
7.

14.

Jaanus
Bauman
1976
M21.
L-Virumaa
00:51:20.
8.

15.

Marek
Peet
1979
M21.
Ida-Virumaa
00:51:40.
9.

16.

Donatas
Narmont
1966
M35.
Tallinn
00:51:51.
4.

17.

Alar
Kaar
1979
M21.
VAK Staier
00:52:34.
10.

18.

Martin
Mooses
1985
M18.
K-Nuia
00:52:45.
1.

19.

Einar
Kaigas
1976
M21.
VAK Staier
00:53:00.
11.

20.

Aivo
Priks
1969
M21.
Viljandi
00:53:19.
12.

21.

Märt
Tomp
1961
M40.
VAK Staier
00:53:29.
2.

22.

Andrus
Vaher
1983
M21.
VAK Staier
00:53:32.
13.

23.

Riho
Lüüs
1958
M40.
Rakvere
00:53:40.
3.

24.

Ants
Einsalu
1959
M40.
V-Maarja
00:53:44.
4.

25.

Marko
Tiik
1978
M21.
RMK
00:53:53.
14.

26.

Andi
Linn
1970
M21.
Viljandi
00:54:05.
15.

27.

Heino
Põldoja
1945
M55.
Jõgeva
00:54:08.
1.

28.

Tõnis
Vaiksaar
1984
M18.
OK Lehola
00:54:12.
2.

29.

Viljar
Villems
1980
M21.
Tallinn
00:54:13.
16.

30.

Väino
Kütt
1952
M50.
Kadrina
00:54:15.
1.

31.

Ants
Kuusik
1949
M50.
VAK Staier
00:54:33.
2.

32.

Kristjan
Vares
1980
M21.
VAK Staier
00:54:35.
17.

33.

Andrus
Pajur
1960
M40.
Rapla
00:54:37.
5.

34.

Margus
Hubel
1984
M18.
Viljandi
00:54:49.
3.

35.

Tõnu
Karelson
1966
M35.
Viljandi
00:55:11.
5.

36.

Toivo
Martinson
1960
M40.
Viljandi
00:55:12.
6.

37.

Ardi
Ostrak
1986
M16.
JK Hermes
00:55:34.
1.

38.

Olav
Paris
1979
M21.
VAK Staier
00:55:42.
18.

39.

Edvin
Mänd
1986
M16.
VAK Staier
00:56:21.
2.

40.

Jaak
Bergmann
1960
M40.
VAK Staier
00:56:26.
7.

41.

Arne
Sammel
1955
M45.
Viljandi
00:56:28.
3.

42.

Raul
Metsva
1987
M16.
VAK Staier
00:56:31.
3.

43.

Meelis
Mäe
1988
M14.
SK Pärnu
00:56:46.
1.

44.

Maile
Mangusson
1973
N21.
Tallinna Kalev
00:56:57.
1.

45.

Inno
Ling
1965
M35.
OK Lehola
00:56:59.
6.

46.

Raul
Lepik
1980
M21.
WALKETA
00:57:15.
19.

47.

Tiina
Tross
1967
N35.
Harjumaa
00:57:17.
1.

48.

Andris
Dainis
1949
M50.
Valka
00:57:24.
3.

49.

Meelis
Atonen
1966
M35.
OK Lehola
00:57:37.
7.

50.

Hanno
Priks
1963
M35.
VAK Staier
00:57:57.
8.

51.

Toomas
Kulles
1968
M21.
SK Maraton
00:58:05.
20.

52.

Neeme
Ponder
1958
M40.
Viljandi
00:58:13.
8.

53.

Keijo
Priks
1987
M16.
VAK Staier
00:58:23.
4.

54.

Elmar
Tuuksam
1949
M50.
VAK Staier
00:58:27.
4.

55.

Rain
Vellerind
1965
M35.
Harjumaa
00:58:33.
9.

56.

Ats
Kütt
1950
M50.
Rapla
00:58:36.
5.

57.

Volli
Raudsepp
1951
M50.
SK Raudmees
00:59:12.
6.

58.

Tarvo
Mens
1967
M35.
Põltsamaa
00:59:48.
10.

59.

Kaarel
Toss
1952
M50.
Viljandi maakond
00:59:50.
7.

60.

Tauno
Vaagen
1987
M16.
SPKL Saarepeedi
00:59:53.
5.

61.

Maido
Keskküla
1936
M65.
Tallinn
00:59:55.
1.

62.

Siim
Hansmann
1983
M21.
Viljandi
01:00:06.
21.

63.

Paul
Kolla
1958
M40.
JK Joosu
01:00:09.
9.

64.

Agur
Ostrak
1959
M40.
JK Hermes
01:00:09.
10.

65.

Mait
Leemet
1984
M18.
Viljandi
01:00:27.
4.

66.

Lilian
Estorn
1955
N45.
VAK Staier
01:00:38.
1.

67.

Siim
Saar
1957
M45.
Tallinn
01:01:07.
4.

68.

Ahti
Tomp
1983
M21.
VAK Staier
01:01:10.
22.

69.

Marek
Atonen
1977
M21.
Nürijalad
01:01:15.
23.

70.

Valentin
Mikson
1960
M40.
Nõmme KJK
01:01:22.
11.

71.

Kaur
Siilbek
1986
M16.
K-Nuia
01:01:23.
6.

72.

Mikk
Mäesalu
1986
M16.
Vändra
01:01:33.
7.

73.

Mart
Roosimaa
1986
M16.
Tartu
01:02:06.
8.

74.

Margus
Konnula
1974
M21.
Võrumaa
01:02:18.
24.

75.

Sander
Kuusk
1987
M16.
Viljandi
01:02:19.
9.

76.

Lembit
Lohe
1953
M45.
Tallinn
01:02:20.
5.

77.

Haarde
Koval
1960
M40.
Viljandi
01:02:23.
12.

78.

Väino
Vaha
1939
M60.
JK Sarma
01:02:33.
1.

79.

Mati
Kallas
1961
M40.
Viljandi
01:03:05.
13.

80.

Timo
Vares
1980
M21.
VAK Staier
01:03:07.
25.

81.

Kadri
Possul
1971
N21.
Tallinn
01:03:21.
2.

82.

Aivars
Grinbergs
1956
M45.
Valka
01:03:26.
6.

83.

Kaupo
Karja
1984
M18.
Viljandi
01:03:40.
5.

84.

Aimar
Jürisson
1967
M35.
Viljandi
01:03:47.
11.

85.

Reigo
Lehtla
1970
M21.
Saku
01:03:48.
26.

86.

Enn
Pärtma
1955
M45.
Harjumaa
01:03:52.
7.

87.

Reeda
Tuula
1977
N21.
Viljandi
01:04:01.
3.

88.

Tõnu
Pullerits
1982
M21.
TTÜ
01:04:12.
27.

89.

Ergo
Rand
1941
M60.
Pärnu
01:04:15.
2.

90.

Juhan
Änilane
1951
M50.
Paistu
01:04:17.
8.

91.

Tõnu
Tammemäe
1975
M21.
Viljandi
01:04:18.
28.

92.

Margus
Lepik
1969
M21.
Valga
01:04:21.
29.

93.

Marek
Märtson
1983
M21.
Viljandi
01:04:23.
30.

94.

Kalevi
Kvell
1963
M35.
Järvamaa
01:04:27.
12.

95.

Margus
Viisut
1963
M35.
VAK Staier
01:04:37.
13.

96.

Veljo
Kimmel
1965
M35.
Harjumaa
01:04:57.
14.

97.

Jaan
Mättas
1935
M65.
Viljandi
01:05:48.
2.

98.

Marko
Ritso
1969
M21.
IBM
01:07:15.
31.

99.

Evgeni
Fedossejev
1947
M55.
Pärnumaa
01:07:30.
2.

100.

Klaarika
Soolo
1982
N21.
VAK Staier
01:07:41.
4.

101.

Henn
Sepp
1948
M50.
JK Joosu
01:08:55.
9.

102.

Janek
Luhaäär
1973
M21.
Polli
01:09:09.
32.

103.

Siim
Kambek
1988
M14.
Polli
01:09:45.
2.

104.

Kairi
Mölder
1985
N18.
VAK Staier
01:11:20.
1.

105.

Rein
Männik
1944
M55.
JK Joosu
01:11:22.
3.

106.

Kaspar
Taimsoo
1987
M16.
SK Viljandi
01:12:30.
10.

107.

Elmo
Pärna
1944
M55.
Viiratsi
01:12:41.
4.

108.

Kaarel
Jõulu
1990
M14.
Viljandi
01:13:19.
3.

109.

Ats
Vaaks
1991
M14.
VAK Staier
01:13:25.
4.

110.

Maret
Teska
1988
N14.
Viljandi
01:13:45.
1.

111.

Valdeko
Alliksaar
1944
M55.
VAK Staier
01:13:59.
5.

112.

Liisa
Kvell
1988
N14.
Järvamaa
01:14:06.
2.

113.

Tõnu
Pullerits
1947
M55.
Tartu
01:14:17.
6.

114.

Oskar
Appart
1941
M60.
Tallinn
01:15:00.
3.

115.

Heldi
Kaares
1970
N14.
Valga
01:15:31.
3.

116.

Mario
Raska
1984
M18.
Viljandi
01:16:22.
6.

117.

Peeter
Teivik
1951
M50.
Pärnu
01:16:41.
10.

118.

Elmar
Põder
1957
M45.
SPKL Saarepeedi
01:17:01.
8.

119.

Maiju
Udalov
1963
N35.
Viljandi
01:17:08.
2.

120.

Eve
Sankovski
1972
N21.
01:17:17.
5.

121.

Väino
Kurm
1936
M65.
Pürnu
01:17:39.
3.

122.

Ants
Liigand
1964
M35.
Viljandimaa
01:17:49.
15.

123.

Juhan
Rumm
1942
M60.
Rakvere
01:17:52.
4.

124.

Paavo
Karp
1940
M60.
Elva
01:18:10.
5.

125.

Peeter
Balõnski
1949
M50.
Viljandi
01:19:31.
11.

126.

Ants
Heinsoo
1942
M60.
KJS Sakala
01:21:33.
6.

127.

Sveta
Kazantseva
1987
N16.
Viljandi
01:24:11.
1.

128.

Benno
Viirandi
1933
M65.
Tarvastu
01:24:43.
4.

129.

Väino
Erilaid
1935
M65.
Tartu KEVEK
01:25:29.
5.

130.

Mehis
Mäe
1986
M16.
SK Pärnu
01:58:39.
11.
GENERATOR MADE BY KAUBIZ