VILJANDI SPORDIKESKUS
 
Asud siin » Spordihoone
Spordihoone
Tunniplaan uus maja
Tunniplaan vana maja »
Jõusaal


Kalender

Tunniplaan vana maja

 

KELL

VANA SAAL

VÕIMLEMISSAAL

MAADLUSSAAL

E

 

 

   
 

14.30 -15.30

KÄSIPALL Rasmus Ots

14.00- 15.30 LAUATENNIS Kert Villems

10.15-13.20 Waldorfkool

13.30 -15.00 MAADLUS Rain Aleksandrov

 

15.30-18.00

ILUVÕIMLEMINE Kersti Peterson

 16,30 - 17.00 Katrin Peterson

15.30 - 18.00 LAUATENNIS Kert Villems

15.30-16.30

VÕIMLEMINE Katrin Peterson

15.00-16.30 Rain Aleksandrov

16.30-19.00 Rain Aleksandrov

 

18.00-19.30

KÄSIPALL Marko Koks

18.00-19.00 ÜKE  Jaanus Akel

16.30-18.15 VÕIMLEMINE

Urve Tamm

17.00-18.30  Aarne Kõiv

 

19.30-21.00

LV KORVPALL

18.15-19.15 Annika

19.45-20.15 VK Bellezza

 

T

       
 

13.15-14.45

ÜKE

Urve Tamm

 

10.15-14.00 Waldorfkool

.

 

15.00-16.30

KÄSIPALL Marko Koks

14.00-17.00 LAUATENNIS

Kert Villems

 

17.00-19.00 Aarne Kõiv

 

16.30-18.00

18.00-19.30

KÄSIPALL

Marko Koks

17.00-18.00

LAUATENNIS Kert Villems

15.00-19.00 Rain Aleksandrov

 

 

19.30-21.00

LAUATENNIS  LTK Sakala

18.00-18.45 Annika

 

K

      10.15-12.00 Waldorfkool
 

15.00-16.00

LAUATENNIS Rivo Saaremäe

13.00 - 14.30 Annika

13.30 - 16.30 Rain Aleksandrov
 

15.00-19.00

LAUATENNIS Kert Villems

 

15.00 - 18.00 ILUVÕIMLEMINE  Katrin Peterson

               

15.30-17.00 Aarne Kõiv

 

 

13.00-19.30

ILUVÕIMLEMINE Kersti Peterson

18.15-19.15 Annika

17.00-19.00 Rain Aleksandrov

 

 

19.30-21.00

VÕRKPALL veteranid

19.30-20.15 VK Bellezza

 

 

N

       

 

10.15-13.00

 

Waldorfkool

 

 

13.15-14.45 Urve Tamm ÜKE

 

 

15.00-16.00

16.00-19.00

MAADLUS Rain Aleksandrov

VÕIMLEMINE Urve Tamm 

15.15-16.30 Viljandi Gümnaasium

15.00-16.00 Aarne Kõiv Rain Aleksandrov

 

17.00-19.00

16.00 - 17,30 Annika

LAUATENNIS Kert Villems,17.30-19.00 Rivo Saaremäe

16.30-18.00 ILUVÕIMLEMINE

Katrin Peterson,

 

17.00-19.00  Rain Aleksandrov
 

19.30-21.00

LAUATENNIS  LTK Sakala

18.00-19.00 Annika

 

R

       
 

14.30-15.30

KÄSIPALL Rasmus Ots

 

12.15-14.00 Valdorfkool

 

15.00-18.00

KÄSIPALL Marko Koks

15.00-18.00 LAUATENNIS

Kert Villems

15.00-16.30 Rain Aleksandrov

 

18.00-19.30

Suusatamine Eve Tammemäe (alates 27.sept.)

15.00-18.00 LAUATENNIS

Rivo Saaremäe

15.00-17.00 Aarne Kõiv

  19.30-21.00  KORVPALL ostakatel.ee

 

17.00-19.00 Rain Aleksandrov

 

         

L

 

 

   

P

       

Viljandi Spordikeskus Vaksali tn 4 71020 VILJANDI Telefon: 435 1575,433 3622
2017 ©